Armas Mikola oljemålning

521664

ARMAS MIKOLA (1901-1983): Väderkvarn i Åbo, signerad och daterad -46, oljemålning, ca 45,5x35 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Armas Mikola oljemålning

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
3828634
50
3828626
45
3828477
40
3828382
35
3818117
30

Slutpris EUR:
50
522 SEK, 59 USD
Utropspris EUR:
200