Åke Mattas oljemålning

521663

ÅKE MATTAS (1920-1962): Solnedgång, signerad och daterad 1945, olja på duk, ca 42x45 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Åke Mattas oljemålning

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
3819076
320
3828018
3819076
280
3818119
50

Slutpris EUR:
320
3 178 SEK, 364 USD
Utropspris EUR:
500