Oidentifierad konstnär

521659

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Spelman, olja på duk, signerad G.Colombas, ca 27x20 cm

Slitage

Konst, Äldre måleri

Geijersgatan 14, Göteborg

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (1 bud)

3842476
2018-02-24 10:00:06

2018-02-25 kl 11:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.