Stig Claesson färglitografi

521641

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Motiv från söder i Stockholm, signerad och daterad Stig Claesson -76, 278/300, färglitografi, 43x50 cm

Fack 42

Stig Claesson färglitografi
Budhistorik (14 bud)
3836564
2 400
3835746
3835746
3836559
1 900
3835746
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.