Orientmatta

521631

ORIENTMATTA, old, Mashad, ca 297x202cm

Tryckmärken, mindre lagning, smärre kantskada, kortsida med skada, slitage

Mattor/Textilier, Äkta mattor, Orientaliskt

Orientmatta

Budhistorik (17 bud)
3841797
2 400
3841812
3841797
1 900
3841809
1 800
3841797
1 700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.