Vas Borgila silver

521619

VAS, silver, Borgila, Stockholm 1987, Marabou-pokalen, reliefdekor med maraboustork, höjd ca 16 cm, vikt ca 317 g

Repor runt fågeln, slitage, botten med gåvoinskription

Silver

Vas Borgila silver

Budhistorik (23 bud)
3837644
2 400
3830381
3837642
3830381
3831043
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.