Bengt Liljedahl manschettknappar 2 par

521607

BENGT LILJEDAHL, manschettknappar, 2 par, silver, varav 1 par med cabochonslipad bergkristall med rutilier, Stockholm 1964 resp. 1966, etui märkt studs, links och clips medföljer

Stenar med skador, repor, de med bergkristaller är graverade med initialer, etuiets invändiga inredning med skador

Guld/Smycken

Budhistorik (11 bud)
3824117
1 800
3844638
1 700
3824117
1 400
3844632
1 300
3824117

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.