Arne Norell soffa Aneby

521595

ARNE NORELL, soffa, Aneby, 1900-talets andra hälft, ben i betsat trä, brickmärkt, sitthöjd ca 42 cm, totalhöjd ca 70 cm, 220x87 cm

Slitage, några fläckar, märken och repor på benen, torkad stoppning i armen

Möbler, Soffor, Design

Rum 11

Arne Norell soffa Aneby

Budhistorik (17 bud)
3835263
3835248
950
3835259
950
3835248
900
3835255
900

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.