Bojan Kina 1900-tal

521587

BOJAN, porslin, Kina, 1900-tal, dekor av figurscen i emaljfärger samt sepia, kalligrafi, höjd ca 28 cm

Lock saknas, mynningen med obetydlig nagg

Orientaliskt, Porslin

Rum 7, Hylla 5

Bojan Kina 1900-tal

Budhistorik (3 bud)

3834728
650
3834727
600
3819954
550

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.