Corneille färglitografi

521563

CORNELIS van BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): Figurkomposition, signerad Corneille, daterad 90, HC, färglitografi, 96x94 cm

Rum 9

Corneille färglitografi

Budhistorik (34 bud)
3836248
9 200
3836244
9 000
3836240
8 800
3836232
8 600
3836224
8 400

Slutpris SEK:
9 200
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.