Albert Krüger oljemålning

521559

ALBERT KRÜGER (1885-1965): Landskap, motiv från Lundaslätten, signerad och daterad Albert Krüger dec 1927, olja på duk, ca 63x81 cm.

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Albert Krüger oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3835560
3835880
3835560
700
3817912
650
3817912

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.