Roberto Matta färgetsning

521558

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, signerad Matta, numrerad 91/100, färgetsning, bildyta ca 22x16 cm

Fack 4

Roberto Matta färgetsning
Budhistorik (27 bud)
3834805
2 800
3834797
2 600
3834797
2 400
3834792
3834795

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.