Stanislaus Wysocki brons

521555

STANISLAUS WYSOCKI (Polen, född 1949): skulptur, signerad, daterad och numrerad Stan Wys V/XII 1995, brons, delvis patinerad, höjd med stensockel ca 20 cm

Konst, Skulpturer

Stanislaus Wysocki brons

Budhistorik (4 bud)

3833522
2 600
3831072
2 400
3821265
3818654

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.