Andreas Wargenbrant tärningskulptur

521548

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), "Craptärningar", 2 st, skulpturer, tärning för vinnare, 6 punkter på varje sida, samt tärning med 1 punkt, förgylld brons, varav skyltmärkt och numrerad W 4/99, ca 10x10 cm

Konst, Skulpturer

Budhistorik (11 bud)
3835855
3 400
3835840
3 200
3833907
3833905
2 800
3831140

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.