Bruno Mathsson/Piet Hein bord

521546

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord, Fritz Hansen, superellips, fanerat med masurbjörk, 4 förkromade spännben, etikettsmärkt Piet Hein Fritz Hansen Värnamo, höjd ca 70, 200x100 cm

Bruksslitage, repor och nagg i skivan

Möbler, Matbord

Rum 7

Bruno Mathsson/Piet Hein bord

Budhistorik (17 bud)
3835658
3835671
3835658
3 800
3835654
3 600
3835655
3 600

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.