Bronsskulptur

521540

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, bronsskulptur i socialrealistisk stil, på serpentinsockel, signerad, numrerad 67 daterad 11.7 -50, höjd 8 cm

Konst, Skulpturer

Monter 11

Bronsskulptur

Budhistorik (9 bud)
3836373
700
3834237
650
3832493
600
3834236
550
3832493
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.