Dalahäst brons

521537

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), Dalahäst, signerad och numrerad 49/50, grönpatinerad brons, höjd 92, längd 84 cm

Konst, Skulpturer

Rum 12

Dalahäst brons

Budhistorik (28 bud)
3835922
14 000
3835920
13 500
3835916
13 000
3835869
12 500
3835856
12 000

Slutpris SEK:
14 000
1 410 EUR, 1 602 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.