Matbord

521533

MATBORD, 1900-talets andra hälft, fanerad med bl.a. alm, höjd ca 70, diameter 100 cm, 3 iläggskivor vardera 46 cm

Möbler, Matbord

Rum 19

Matbord

Budhistorik (8 bud)
3835309
1 400
3834009
1 300
3834009
3834289
3834009
550

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.