Ridstövlar omkring 1900

521532

RIDSTÖVLAR, 1 par, 1900-talets början, med stödblock, ca strl 43, höjd 46 cm

Slitage

Fashion

Rum 7

Ridstövlar omkring 1900

Budhistorik (30 bud)
3836760
2 800
3836775
2 600
3836760
2 400
3836771
3836760

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.