Wilhelm Wik oljemålning

521528

WILHELM WIK (1897-1987) "Stilleben", signerad och daterad Wik 55, olja på pannå 21x27 cm

Smärre färgbortfall

Monter 4

Wilhelm Wik oljemålning

Budhistorik (31 bud)
3836546
3 800
3836544
3 600
3836544
3 400
3836542
3 200
3836542

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.