Servetter linne 1900-tal

521526

SERVETTER, 24 st, 12+9+3, linne, 1900-tal, ca 58x58 resp 47x50 cm

Bruksslitage, smärre missfärgningar, några servetter med monogramgravyr

Diverse

Baltzarsgatan 6, Malmö

Servetter linne 1900-tal

Budhistorik (10 bud)
3852666
850
3851306
3852665
3851306
600
3852340
550

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.