Axel Peter oljemålning

521524

AXEL PETER (1863-1942): Från Kastellholmen och Söder, signerad Ax Peter 1927, olja på duk, ca 57x115 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 22

Axel Peter oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3841370
2 400
3843072
3841370
3825862
3825048
750

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.