Lindorm Liljefors oljemålning

521523

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Lyftande änder, signerad Lindorm L, olja på pannå, ca 28x36 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 34

Lindorm Liljefors oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3843383
900
3843380
750
3835947
700
3831236
450
3827019

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.