Ljusstakar

521512

LJUSSTAKAR, 1 par, för 2 ljus, jugendstil, Knut Eriksson & Co, 1900-talets tidiare hälft, signerade L. Rbn, numrerade 18/50, höjd 24 cm

Buckla i foten på ena ljusstaken, plus slitage i fästet

Metall

Ljusstakar

Budhistorik (1 bud)

3830939
2018-02-19 22:50:10

2018-02-21 kl 14:48
Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.