Skrivbord 1900-talets första hälft

521503

SKRIVBORD, 1900-talets första hälft, bemålat, svängda ben, patinerade kopparbeslag, höjd ca 78, 116x64 cm

Senare bemålat, nyckel saknas, smärre ytskador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 20

Budhistorik (17 bud)
3825525
3830244
3825525
3829545
3825525
900

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.