Duk och servetter linne 1900-tal

521502

DUKAR, 2 st, SERVETTER, 6 st, dukar ca 240x152 resp. 178x150, servetter ca 50x50 cm

Bruksslitage, kan förekomma smärre missfärgningar i kanter, servetter med monogram

Diverse

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (7 bud)
3822720
550
3822331
500
3822719
500
3822331
450
3822718

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.