Bemålad dörr

521498

DÖRRSTOMME 1800/1900-tal, bemålad, höjd 185x81, djup 4 cm

Beslag, handtag saknas, slitage

Orientaliskt, Konsthantverk, Diverse

Rum 5

Bemålad dörr

Budhistorik (17 bud)
3835183
1 800
3835297
1 800
3835183
1 700
3835296
1 600
3835183

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.