Bokskåp 1800-tal

521483

BOKSKÅP, 1800-talets slut, nyrenässans, fanér i valnöt samt rot, träskuren dekor, invändigt med flyttbara hyllplan, höjd ca 257, 99x47 cm

Mindre slitage, lös listdel medföljer, nyckelskylt med slitage/skada, 2 mindre dekordelar saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhämtas i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 15

Bokskåp 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
3835173
2 600
3834903
2 400
3818809
3834902
3818809

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.