Konsolbord Kina

521475

KONSOLBORD, Kina, 1900-tal, mahogny, höjd 84, 187x72 cm

Ytskador

Orientaliskt, Konsthantverk, Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 17

Konsolbord Kina

Budhistorik (12 bud)
3835573
1 300
3824181
3824181
3830571
3824181
850

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.