Modelltåg Lima samt Fleischmann

521474

MODELLTÅG, 1900-tal, Lima samt Fleischmann, bestående av 9 vagnar, 2 lok, transformator, räls hus mm

Bruksslitage, ej funktionstestat

Leksaker

Budhistorik (12 bud)
3821411
3829845
3821411
3829843
950
3821411
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.