Bokskåp

521472

BOKSKÅP, 1900-talets andra hälft, England, fanér i mahogny, beslag i patinerad gulmetall, vitrinsdel med spröjsade och glasade dörrluckor, hyllplan i glas, nederdel med skrivklaff, höjd ca 205, 132x43 cm

Slitage, mindre skador, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Bokskåp

Budhistorik (5 bud)
3833114
500
3830180
450
3817136
3816118
3815361

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.