Kandelabrar

521466

KANDELABRAR, 1 par, oscarianska, sent 1800-tal, mässing, förgylld metall och mörk sten, höjd ca 56 cm

Prismor saknas, bruksspår

Belysning, Bordslampor

Baltzarsgatan 6, Malmö

Kandelabrar

Budhistorik (18 bud)
3835347
3 400
3834665
3 200
3829620
3829403
2 800
3829597
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.