Silverföremål 18/1900-tal

521463

BÄGARE, SALT- OCH PEPPARSTRÖARE, GRÄDDKANNOR, SKÅL, SKEDAR, PASTEJKNIV, MOCCASKEDAR, 21 dlr, silver, 18/1900-tal, totalvikt exkl. pastjekniv och gräddkanna ca 800 g

en gräddkanna med senare fot i nysilver, pastejkniv med löst skaft, bucklor, gravyrer

Silver

Silverföremål 18/1900-tal

Budhistorik (6 bud)
3829585
2 400
3823551
3829584
3823551
1 800
3822693

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.