Skrivbord Gunni Onmann Danmark

521460

GUNNI OMANN, skrivbord, Modell 75, 1960-tal, Danmark, teak, sex lådor, baksidan med hylldel och lucka, höjd 73, 153x81 cm

Bruksslitage, ytan med repor och fläckar, nyckel saknas

Möbler, Övriga möbler, Design

Rum 8

Budhistorik (24 bud)
3821539
6 800
3833247
6 600
3821539
6 400
3833229
6 200
3821539
6 000

Slutpris SEK:
6 800
651 EUR, 765 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.