Richard Ryan "Hommage ā Basquiat"

521456

RICHARD RYAN (född 1974): "Hommage ā Basquiat", signerad och numrerad a tergo Ryan,50/140, färgserigrafi, 79x134 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Richard Ryan

Budhistorik (7 bud)
3832877
2 800
3832276
2 600
3823205
2 400
3819834
3818177
1 700

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.