GAN "De tre små sjömännens äventyr i Paris"

521452

GÖSTA ADRIAN-NILSSON (1884-1965): Ur mappen "De tre små sjömännens äventyr i Paris", glicéetryck på Hannemuhle 310 papper, numrerad och stämpelsignerad GAN svart 406/475, ca 49,5x70 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 2

GAN
Budhistorik (5 bud)
3819422
3830845
1 900
3819422
1 800
3818176
3816220

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.