GAN "De tre små sjömännens äventyr i Paris"

521450

GÖSTA ADRIAN-NILSSON (1884-1965): Ur mappen "De tre små sjömännens äventyr i Paris", glicéetryck på Hannemuhle 310 papper, numrerad och stämpelsignerad GAN svart 406/475, ca 49,5x70 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 2

GAN
Budhistorik (8 bud)
3831989
3830848
1 900
3830817
1 800
3827602
1 600
3826423

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.