GAN glicéetryck

521449

GÖSTA ADRIAN-NILSSON (1884-1965): Ur mappen "De tre små sjömännens äventyr i Paris", glicéetryck på Hannemuhle 310 papper, numrerad och stämpelsignerad GAN svart 406/475, ca 49,5x70 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 2

GAN glicéetryck

Budhistorik (5 bud)
3825329
1 600
3822092
1 300
3820530
3819436
3818172
950

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.