Richard Ryan Marilyn Monroe

521447

RICHARD RYAN (född 1974): (3) Marilyn Monroe, Identities acquired, signerade Ryan, numrerade 346/350, serigrafier, bladmått ca 64,5x51,5 cm

Oramade

Rum 9, Vagga 2

Richard Ryan Marilyn Monroe
Budhistorik (11 bud)
3831594
1 900
3831191
1 800
3825328
1 600
3825092
3823180
1 400

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.