Chesterfieldsoffa

521446

SOFFA, 1900-talets mitt, Chesterfieldmodell, skinn, längd ca 195 cm, sitthöjd 42 cm

Slitage

Möbler, Soffor

Rum 18

Chesterfieldsoffa

Budhistorik (26 bud)
3832424
4 800
3823057
4 600
3831094
4 600
3823057
4 400
3831092
4 200

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.