Chesterfieldfåtöljer

521442

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets mitt, Chesterfieldmodell, skinn, sitthöjd ca 42 cm

Slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 13

Chesterfieldfåtöljer

Budhistorik (32 bud)
3832246
11 000
3831161
10 500
3831161
8 800
3832243
8 600
3831161
8 400

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.