Skedar i silver

521440

MATSKEDAR, 9 st., BORDSSKEDAR, 9 st., RAGUSKED, STRÖSKED, KAFFESKEDAR, 5 st., silver, modell Gammal Fransk, 1800-tal, delvis Pehr Zethelius, längd ca 13,5-29 cm, total vikt ca 1145 g

Gravyr och ägarstämplar, en kaffesked med skada

Silver

Skedar i silver

Budhistorik (9 bud)
3830591
3 400
3829971
3 200
3830589
3 200
3829971
2 800
3827619
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.