Damskrivbord 1800-talets andr ahälft

521428

DAMSKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, lådor i sargen, bemålat, bronserade beslag, höjd ca 73, 101x56 cm

Senare bemålning, lagning

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Budhistorik (13 bud)
3833676
1 900
3833675
1 800
3833671
1 700
3833670
1 600
3833662

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.