Matgrupp i teak

521413

MATGRUPP, 1960-tal, troligtvis Niels Otto Möller, bord samt 4 stolar, bordet fanerat i teak, stolar i massiv teak med skinnsits, bordets höjd diameter 110 cm, 1 iläggsskiva 53 cm, stolarnas höjd ca 81 cm, sitthöjd ca 45 cm

Repor och skråmor i bordet, fläckar i stolarnas sitsar

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 5

Matgrupp i teak

Budhistorik (22 bud)
3831162
7 400
3833538
7 200
3831162
6 600
3833536
6 400
3831162
5 400

Slutpris SEK:
7 400
709 EUR, 833 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.