Sidobord

521411

SIDOBORD, Danmark, 1900-talets mitt, ek och glas, ca 60x60 cm, höjd ca 45 cm

Bruksslitage, mindre repor på skivan

Möbler, Soffbord, sidobord

Baltzarsgatan 6, Malmö

Sidobord

Budhistorik

2018-02-20 kl 11:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.