Tallrikar Kina

521401

TALLRIKAR, 3 st., porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i underglasyrblått, diameter ca 23-24 cm

Nagg, en (av de två) med kantlagning

Orientaliskt, Porslin

Monter 27

Tallrikar Kina

Budhistorik (11 bud)
3831752
3823969
750
3823969
700
3831017
650
3823969
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.