Soffa design Peter Hvidt & Orla Mølgaard-Nielsen

521390

PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD-NIELSEN, Modell FD451, för France & Daverkosen, dagbädd / soffa, stomme i teak samt flätad rotting, sannolikt omklädd, 1900-talets mitt, längd 200 cm, djup 74 cm

Smärre bruksslitage

Möbler, Soffor, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (44 bud)
3846815
14 500
3846810
14 000
3846813
14 000
3846810
13 500
3846808
13 000

Slutpris SEK:
14 500
1 460 EUR, 1 659 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.