Yoshiharu Kimura träsnitt

521382

YOSHIHARU KIMURA (född 1934): Komposition med fågel, signerad och daterad Yoshiharu Kimura 1964, numrerad 15/50, färgträsnitt, 39x62 cm

Fack 43

Yoshiharu Kimura träsnitt

Budhistorik (12 bud)
3831804
3831803
950
3831801
900
3831800
850
3830986

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.