Virtanen oljemålning

521373

J. VIRTANEN (1900-tal); Landskap, signerad och daterad J Virtanen 1924, olja på duk, ca 75x100 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 48

Virtanen oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3815392
2018-02-13 06:16:11

2018-02-20 kl 20:54
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.