Anders Zorn etsning

521371

ANDERS ZORN (1860-1920): Prince Paul Troubetzkoy II, signerad Zorn, etsning, 1909, ca 24,6x17,8 cm
LITTERATUR: Asplund 219, Hjert & Hjert 140, ZG 219,

Kundcenter

Anders Zorn etsning

Budhistorik (8 bud)
3832611
4 800
3832608
4 600
3832606
4 400
3823850
3 600
3823849

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.